O autorze
Grzech Piotrowski, twórca World Orchestry (www.worldorchestra.com), właściciel Alchemik Records oraz sieci koncertowej Jazz in Poland. Kompozytor, saksofonista, producent muzyczny, aranżer. Artysta balansujący na krawędzi muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots, otwartej improwizacji. Ukończył prestiżowy Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie saxofonu.

Nominowany trzy-krotnie do Fryderyków 2012, 2013 oraz nagrody Mateusz 2012 (Polskie Radio).
Zdobywca Grand Prix na Hoeilaart Jazz Festivalu w Belgii w 1998 roku, Grand Prix na festiwalu Dwa Teatry w Sopocie za muzykę do spektaklu „Saksofon Basowy” Skvoreckiego, oraz pierwszych miejsc na festiwalach “Jazz Nad Odrą”, “Pomorska Jesień Jazzowa”, “Jazz Juniors”.

WSCHÓD PIĘKNA FESTIVAL III - WOMAN'S WORLD

YT
Emocjonalna wypowiedź Madonny, zainspirowała mnie do podjęcia następującej decyzji, WSCHÓD PIĘKNA FESTIVAL III w lipcu 2017 dedykujemy kobietom ! WOMAN'S WORLD - taki będzie podtytuł trzeciej edycji naszego głównego festiwalu organizowanego przez "WORLD ORCHESTRA".

Prosimy Was o wsparcie tej idei, będziemy Was niebawem informowali o tym kto wystąpi, kiedy i gdzie. Mamy niewielkie środki jak na festiwal i małe wsparcie, dlatego tak bardzo liczymy na Was, słuchaczy.
Do zobaczenia - lipiec 2017, Warmia i Mazury,
WSCHÓD PIĘKNA e.III - WOMAN'S WORLDLink do polskiej wersji:

https://www.facebook.com/MadonnaNewEra-PL-508919055881858/?pnref=story
Trwa ładowanie komentarzy...